Nezhojené rány národa

Recenze

Milý Lubomíre, budu informovat všechny mé dobré přátele, nejen tady, ale i v Čechách, o vydání knihy. Kniha vyšla, myslím si, v pravý čas. Možná si ještě mnoho lidí neuvědomuje, jak je tato kniha cenná nejen pro nás, ale hlavně pro další generace. Komunisté teď vystupovali dvacet dva let jako hodní strýčkové a vlastně byli „za dobráky“', kteří chtěli a chtějí  jen dobro lidstva. Skoro nikdo ještě nenapsal skutečnost, historii, dějiny komunismu v Čechách - kromě Vás. Doufám, že bude více tento fakt předkládán médiím, aby informovala co nejvíce občanů, kteří potřebují probudit…
Olga Wister, Švédsko


Knihu jsem již otevřela a kousek jsem přečetla. Znovu jsem se ujistila o tom, jak je významné pro nás pro všechny, že jste knihu napsal. Lidé by měli povinně knihu číst a třeba by už nikdo komunisty nevolil. Je to pro mě naprosto nepochopitelné, že lidé jsou tak krátkozrací a myslí si, že nic z toho, co se dělo v padesátých letech se nemůže vrátit zpět. Často si říkám, že je snad dobře, že táta nevidí dnešek, bylo by mu moc líto, že obětoval tolik let života za boj proti těm vrahům a oni teď snad budou hejtmany, v představenstvech firem a brzy možná ve vládě.
Zdravím a držím palce R. Sakmarová, učitelka, Praha


Dobrý den, velmi děkuji za darovanou knihu. Už jsem se do ní začetla a je to velmi poučné, i když vůbec ne radostné a lehké čtení. Určitě ji využiji při výuce v dějepisu. Myslím, že by tato kniha neměla chybět v žádné škole, především v učitelské knihovně.
J. Hudečková, Uherský Brod.